استخدام پرستار کودک
خدمات مراقبت و پرستاری کودک را از کادر مجرب هوم کا بخواهید.

امروزه با افزایش درگیری والدین، خانواده ها برای بودن درکنار کودکان خود فرصت کمی دارند. از این رو استفاده از پرستار کودک مجرب در منزل میتواند راه مناسبی باشند. پرستار کودک در منزل فردی است که در نگهداری کودک و انجام امور شخصی وی مهارت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان هوم کا تماس بگیرید.

استخدام پرستار کودک

پرستار کودک در منزل فردی است که در نگهداری کودک و انجام امور شخصی وی مهارت دارد. پرستار کودک در غیاب والدین وقت خود را صرف مراقبت، بازی و آموزش با کودک میکند. البته در برخی شرایط ممکن است پرستار در حضور والدین این وظایف را انجام دهد. به عنوان مثال در صورتی که فرزند جدید متولد شده باشد مادر خانواده ممکن است برای نگهداری از کودکان دیگر خود نیاز به کمک داشته باشد. با توجه این که بیشتر والدین ترجیح میدهند از کودکشان در منزل نگهداری شود، پرستار کودک استخدام میکنند. از آن جایی که پیدا کردن پرستار کودک خوب با دشواریهای همراه است در این مقاله در مورد چگونگی استخدام پرستار کودک با شما صحبت میکنیم. امیدواریم که مورد توجه شما واقع شود.

استخدام پرستار کودک

 

مزیت های نگهداری از کودک در منزل 

پدر و مادر شدن یک تجربه دلنشین است. تمام والدین دوست دارند تا از کودک خود در منزل مراقبت و نگهداری کنند. اما در سالهای اخیر با تغییر سبک زندگی خانوادهها این امکان برای همه فراهم نیست. از آن جایی که برخی از والدین با گذاشتن کودک خود در مهد موافق نیستند، یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو برای آنها استخدام پرستار کودک در منزل است. برخی از مزیتهای برخورداری از خدمات مراقبتی و پرستاری کودک در منزل عبارتند از:

✔ یکی از مهم ترین وظایف والدین ایجاد امنیت روانی برای کودکان است. آنها باید از کودک خود در مقابل انواع آسیبهای فیزیکی و روان شناختی محافظت کنند. طبق مطالعات انجام شده کودکانی که در محیط خانه رشد و نمو میکنند احساس امنیت روانی بیشتری نسبت به کودکانی دارند که به مهد میروند. کمک گرفتن از یک پرستار کودک از مهم ترین اقداماتی است که والدین میتوانند برای حفاظت و امنیت کودکان خود انجام دهند.

✔ آموزش به کودکان در سالهای ابتدایی زندگی بسیار حائز اهمیت است. روانشناسان حوزه کودک اعتقاد دارند که اساس موفقیتها و شکستهای هر انسان ارتباط مستقیم با رویدادهایی دارد که در کودکی برای او پیش آمده است. در اغلب موارد والدین به دلیل مشغلههای فراوانی که دارند نمیتوانند عرصه مناسبی برای کشف استعدادهای کودک خود فراهم کنند و یا مهارتهای زندگی او را تقویت کنند. پرستار کودک با توجه به این که در منزل زمان زیادی را برای سپری کردن با کودک در اختیار دارد میتواند آموزشهای لازم را به کودک بدهد.

✔ یکی دیگر از مهمترین مزیتهای نگهداری از کودک در منزل صرفه جویی در وقت و زمان است. زیرا که با حضور پرستار در منزل برای نگهداری از کودک والدین نیازی به رفت و آمد به مراکز نگهداری از کودکان ندارند. والدین با توجه به این موضوع میتوانند زمان بیشتری را در کنار کودک خود سپری کنند. از طرف دیگر برنامه خواب کودک بهم نمیخورد. زیرا والدینی که شیفت صبح هستند در صورتی که بخواهند کودک خود را به مهد کودک ببرند باید او را زودتر از حالت عادی از خواب بیدار کنند. کم خوابی و یا سخت بیدار شدن کودکان میتواند باعث ایجاد تنش و اضطراب در آنها شود.

 

استخدام پرستار کودک در منزل 

یکی از مهمترین دغدغههای والدین پیدا کردن یک پرستار کودک خوب است. والدین در صورتی که بخواهند به صورت خصوصی اقدام به استخدام پرستار بکنند باید مدت زمان زیادی را صرف تحقیق و جستجو کنند. این پروسه در اغلب موارد میتواند کمی به طول بیانجامد و حتی خانواده در معرض استرس قرار بگیرد. یکی از بهترین راهها برای استخدام پرستار کودک مراجعه به سایت هوم کا مرکز ارائهدهنده خدمات پرستار کودک در منزل است. مشاوران این مجموعه با انجام مصاحبههای حضوری و نیازسنجی والدین تعدادی از پرستاران را به شما پیشنهاد میدهند. توجه به این نکته ضروری است که تمام پرستاران کودک در هوم کا افراد مجربی هستند که پس از گذارندن مصاحبه و دوره آموزشی مهارتی به استخدام این مجموعه درآمده‌اند. 
با توجه به این که پرستار کودک باید بتواند با کودک رابطه عاطفی برقرار کند بهتر است والدین به دنبال استخدام پرستار کودک ثابت باشند. البته در برخی موارد ممکن است والدین به دلیل شرایط خاص نیاز به پرستار موقت داشته باشند. مجموعه هوم کا جهت رفاه حال والدین خدمات پرستار خود را به صورت روزانه، شبانه، شبانه روزی، مقطعی و شیفتی ارائه می‌دهد. 

استخدام پرستار کودک

 

ویژگی های پرستار کودک 

برخی افراد کار پرستاری از کودک را بسیار آسان می‌دانند و گمان می‌کنند نیاز به تجربه و مهارت خاصی ندارد. در صورتی که یک پرستار کودک باید از روند رشد کودک به خوبی آگاهی داشته باشد و بتواند نیازهای کودک را برطرف کند. کودکان تنها به مراقبت جسمی نیاز ندارند، بلکه پرستار کودک باید توانایی این را داشته باشد که با ایجاد یک محیط شاد زمینه لازم برای یادگیری کودک را فراهم کند. از طرف دیگر پرستار باید در مورد نیازهای عاطفی کودک آگاهی داشته باشد تا در نبود والدین با کودک ارتباط عاطفی برقرار کند. همچنین پرستار کودک باید شناختی اولیه در مورد اختلالاتی مانند استرس، بیش فعالی و پرخاشگری کودک داشته باشد تا بتواند در شرایط کاری پرفشار آرامش خود را حفظ کند.

 

هزینه استخدام پرستار بچه 

دستمزد پرستار بچه با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌دهد می‌تواند متفاوت باشد. از طرف دیگر هزینه استخدام پرستار کودک و پرستار نوزاد نیز با یکدیگر تفاوت دارد. همچنین ساعات حضور پرستار در منزل برای نگهداری از کودک از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت پرستار کودک است. یکی دیگر از مواردی که می‌تواند در دستمزد پرستار بچه تاثیرگذار باشد وضعیت جسمی کودک است. در صورتی که کودک مشکل جسمی دارد و نیازمند مراقبت بیشتر است سبب افزایش هزینه پرستار کودک خواهد شد. 
مجموعه هوم کا با ارائه دقیق لیست هزینه خدمات به والدین کمک می‌کند تا حساسیت و نگرانی‌های خود را در مورد هزینه استخدام پرستار بچه برطرف کنند. در این لیست وظایف پرستار کودک در منزل مشخص شده است و در صورتی که والدین نیاز داشته باشند که پرستار برخی از مسئولیت‌های دیگر مانند رسیدگی به کارهای منزل را بر عهده بگیرد شامل هزینه اضافی خواهد بود.

 

آیا به آگهی استخدام پرستار کودک اعتماد کنیم؟

در سال‌های اخیر با توجه به افزایش نیاز خانواده‌ها به پرستار برخی از افراد سودجو با تاسیس مراکز غیرمجاز اقدام به ارائه خدمات غیرحرفه‌ای می‌کنند. همچنین کافی است سری به نیازمندی‌های روزنامه‌ها یا سایت ها و اپلیکیشن های درج آگهی بزنید تا تعداد زیادی از آگهی های استخدام پرستار کودک را مشاهده کنید. برخی از خانواده‌ها برای استخدام کودک شخصا اقدام می‌کنند و در روزنامه‌ها آگهی می‌کنند. بیشتر افرادی که از طریق آگهی های استخدام به دنبال پرستاری از کودک هستند افرادی هستند که از تجربه و مهارت کافی در این حوزه برخوردار نیستند. از طرف دیگر عملکرد این افراد توسط هیچ فرد یا نهاد دیگری تحت نظارت قرار ندارد. در حالی که مجموعه هوم کا جهت ارائه خدمات با کیفیت پس از اعزام پرستار کودک به منزل، عملکرد پرستار را مستقیما پیگیری می‌کند. پرستاران و مراقبین کودک مجموعه هوم کا افراد قابل اعتماد، با حوصله و متعهدی هستند که خدمات خود را با بالاترین سطح استاندارد و انعطاف پذیری ارائه می‌دهند.

استخدام پرستار کودک

 

نیازمند پرستار کودک باید به کجا مراجعه کند؟

در صورتی که نیاز به مراقبت و نگهداری از فرزند خود دارید برای پیدا کردن پرستار زمان زیادی را صرف نکنید! ما می‌دانیم مراقبت اصولی و رفع نیازهای جسمی و روانی کودکتان چقدر برای شما اهمیت دارد. به همین دلیل در مجموعه هوم کا افرادی حرفه‌ای و دوره دیده را برای پرستاری از کودک در منزل گردآوری کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به سایت در مورد خدمات کودک و هزینه پرستار کودک اطلاعات لازم را به دست آورید و درخواست خود را ثبت یا با کارشناسان هوم کا تماس تلفنی برقرار کنید.

استخدام پرستار کودک

 
جمع بندی ...
پرستار کودک در نبود والدین نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. از این رو والدین باید در انتخاب و استخدام پرستار کودک بسیار حساس باشند. استخدام پرستار از طریق آگهی‌ها با توجه به عدم امکان تحقیق و بررسی لازم در مورد پیشینه پرستار توصیه نمی‌شود. مجموعه هوم کا جهت آرامش خاطر والدین با انتخاب کادری مجرب در حوزه نگهداری و مراقبت از کودک آماده ارائه خدمات سلامت و مراقبت کودک در منزل است. هدف مجموعه هوم کا ایجاد بستری امن برای دریافت کنندگان خدمات پرستار کودک در منزل است.
 

نظرات

شما هم می‌توانید درمورد این خدمت نظر دهید.

برای ثبت نظر کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

افزودن نظر


سوالات متداول

قیمت خدمات مراقبت و پرستاری در هوم کا چگونه تعیین می شود؟
کارشناسان هوم کا پس از دریافت نیازهای دقیق متقاضی بر اساس تعرفه های موجود، بازه قیمتی و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام می کنند. این بازه قیمتی بسته به نیازهای مشتری متغیر است و لازم است تا کارشناسان به طور دقیق نیازهای متقاضی و شرایط سالمند، کودک و یا بیمار را بدانند. بدین منظور متقاضیان می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان هوم کا استفاده کنند.
هوم کا چگونه افراد متخصص در مراقبت و پرستاری را جذب می کند؟
ثبت سفارش