آزمایشگاه در تجریش
خانه
مقالات
آزمایشگاه در تجریش

آزمایشگاه در تجریش

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1403/04/27
آدرس و تلفن آزمایشگاه‌های تجریش
در این صفحه می‌توانید آزمایشگاه‌های مختلف منطقه تجریش را به تفکیک و همراه با شماره تلفن و آدرس مشاهده کنید. در تهیه این لیست سعی کرده‌ایم آزمایشگاهی را از قلم نیاندازیم. با این وجود چنانچه موردی از قلم افتاده است، حتما ما را در جریان بگذارید.

در لیست زیر مشخصات کامل آزمایشگاه‌های تهران در منطقه تجریش درج شده است. چنانچه موردی از قلم افتاده است، ما را در جریان قرار دهید. شما می‌توانید در صورت نیاز از خدمت چکاپ در منزل هومکا استفاده کنید. برای ورود به صفحه ثبت درخواست آزمایش در منزل بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

آدرس و شماره تلفن آزمایشگاه در تجریش

 • هومکا

  شماره تلفن: ۰۲۱۶۷۳۷۱

مجموعه هومکا سعی کرده است در تمامی مناطق تهران، خدمات آزمایشگاهی، مراقبتی و درمانی خود را با کیفیتی مطلوب و یکسان ارائه دهد. از آنجا که نتیجه آزمایش در تشخیص و روند درمان تاثیر بسزایی دارد،‌ همه ما به دنبال آن هستیم تا در بهترین آزمایشگاه شهر، تست مورد نظر را انجام دهیم. هومکا این کار را برای شما انجام داده است. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن‌ها در این زمینه بهره مند شوید. 

 • آزمایشگاه شفا   

  آدرس: تجریش، ابتدای ولی عصر، بعد از لادن، بن بست سعید

  شماره تلفن: ۲۲۷۲۶۴۷۳

 • آزمایشگاه کوروش 

  آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان شهرداری، جنب بازار قائم، مقابل بانک صادرات

  شماره تلفن: ۲۲۷۱۸۲۷۹

 • آزمایشگاه مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش   

  آدرس: باغ فردوس،خ ولیعصر،خ سرشار. 

  شماره تلفن: ۲۵۷۱۹

 • آزمایشگاه تجریش   

  آدرس: باغ فردوس،خ ولیعصر،خ سرشار

  شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۶۴۷۳

 • آزمایشگاه فارابی

  آدرس:  تجریش، خیابان شهیدباهنر، کوچه سعادت، پلاک ۹۹. 

  شماره تلفن: ۲۲۷۱۲۱۶۳،‌ ۲۷۱۹۷۲

 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی سلامت ایرانیان  

  آدرس: تجریش، خیابان دکتر شریعتی، خیابان نبوی. 

  شماره تلفن: ۲۲۶۸۴۱۱۸ ، ۲۲۶۸۴۱۱۸

 

آزمایشگاه معتبر در تجریش

برای پیدا کردن یک آزمایشگاه معتبر در تجریش بهترین کار این است که یک جستجوی اینترنتی انجام دهید. معیارهای مختلفی برای توصیف یک آزمایشگاه به عنوان آزمایشگاه معتبر وجود دارد که از جمله آنها باید به تجهیزات آزمایشگاهی و برخورد درست پرسنل آزمایشگاه اشاره کرد. اینکه آزمایشگاه جواب آزمایش را به موقع آماده کند و در اختیار قرار دهد و اینکه از سرویس‌های پاسخگویی مختلف برای راحتی کار متقاضیان استفاده کند، همگی در انتخاب آزمایشگاه موثر هستند. توجه داشته باشید که انتخاب یک آزمایشگاه خوب و معتبر به شدت در تشخیص بیماری و انتخاب مسیر درمان موثر است. یک جواب آزمایش ناقص یا پر اشتباه نه تنها به بیمار استرس زیادی وارد می‌کند، بلکه پروسه درمان را نیز به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل تاکید و توصیه می‌کنیم که در انتخاب آزمایشگاه حساسیت بسیار زیادی داشته باشید تا بتوانید به جواب آزمایش خود اطمینان کنید. 

 

آدرس آزمایشگاه در تجریش

در لیست بالا در کنار نام آزمایشگاه‌های تجریش، آدرس آنها را نیز برای شما درج کرده‌ایم. شما می‌توانید به کمک اتوبوس‌های بی‌آر‌تی یا ایستگاه متروی تجریش وارد این منطقه شوید و به آزمایشگاه منتخب خود مراجعه کنید. در صورتی که از خودروی شخصی استفاده می‌کنید، می‌توانید از نرم‌افزارهای آدرس‌یاب کمک بگیرید.

 

شماره تلفن آزمایشگاه در تجریش

با توجه به اینکه در لیست بالا شماره‌ تلفن آزمایشگاه‌های تجریش را نیز درج کرده‌ایم، می‌توانید پیش از مراجعه حضوری به آزمایشگاه، تماس بگیرید و با آمادگی قبلی به آزمایشگاه مراجعه کنید. برخی از آزمایش‌ها نیاز به آمادگی‌های قبلی دارند. برای مثال باید برای مدت مشخصی ناشتا باشید و یا اینکه مصرف برخی از داروها را قطع کنید. بنابراین حتما جزئیات ریز آزمایش خود را از متصدی آزمایشگاه بپرسید.

آزمایشگاه در تجریش تهران

 

انجام خدمات آزمایشگاه در تجریش با هومکا

مجموعه هومکا مجموعه‌ای معتبر است که خدمات خود را کاملا شفاف ارائه می‌دهد. این مجموعه در حوزه مراقبت، درمان و آزمایشگاه خدمات رسانی می‌کند. چنانچه مایل هستید از خدمات آزمایشگاه در منزل هومکا استفاده کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن آزمایش بدهید و جواب آزمایش خود را بگیرید، بر روی دکمه ثبت رایگان درخواست کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

سوالات متداول

چرا آزمایش تیروئید تجویز می‌شود؟
این آزمایش به منظور بررسی عملکرد غده تیروئید توصیه می‌شود.
آیا برای انجام آزمایش تیروئید باید ناشتا باشیم؟
اجباری در این زمینه وجود ندارد. اما بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند این آزمایش در شرایط ناشتایی انجام شود.
آیا بیماری‌های تیروئید قابل درمان هستند؟
به طور کلی برای اختلالات تیروئید درمان‌های موثر وجود دارد. با این حال شیوه درمانی به نوع بیماری،‌ شدت آن و وضعیت سلامتی بیمار بستگی دارد.
رایج‌ترین راه برای درمان بیماری‌‌های تیروئید چیست؟
دارو درمانی رایج‌ترین شیوه درمانی است. با این حال در صورت لزوم از جراحی نیز استفاده خواهد شد.
نمونه‌گیری برای انجام آزمایش تیروئید چگونه انجام می‌شود؟
برای این آزمایش از ورید بازویی خون گرفته می‌شود.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل
interpretation-icon

تفسیر رایگان CRP

mg/L