مامایی

خدمات مراقبت و درمان در محل را با هوم کا تجربه کنید

فرآیند انجام سفارش

پس از ثبت سفارش از طریق دکمه «ثبت رایگان درخواست» و پاسخ به سوالات توسط شما، کد پیگیری به شما تعلق می گیرد. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و پس از تکمیل اطلاعات و ارائه مشاوره رایگان به شما، قیمت نهایی را به شما اعلام می کنند. هوم کا تمام تلاش خود را بر استانداردسازی خدمات مراقبت و درمان در منزل، با قیمت معقول معطوف کرده است. هوم کا مدل های سنتی ارائه خدمات درمانی در منزل را با هدف دریافت خدمات استاندارد تغییر داده است.

نحوه قیمت گذاری

قیمت گذاری هوم کا در خدمات مختلف متفاوت است. در حوزه مامایی پس از دریافت جزئیات درخواست شما قیمتی بین 100 تا 250 هزار تومان به ازای ویزیت مامای متناسب با شرایط شما در منزل مشخص خواهد شد.

درباره متخصصین هوم کا

تمام متخصصین هوم کا طبق پروتکل هوم کا، مرحله مصاحبه های حضوری، احراز و تایید هویت، احراز گواهی های عدم سوء پیشینه و گواهی های سلامت را می گذرانند و دارای پرونده پرسنلی در هوم کا می باشند. بسته به درخواست متقاضیان و بر اساس شرایطی که اعلام می کنند و طبق الگوریتم های جستجوی هوم کا فرد مناسب، تخصیص داده می شود. در تمام مراحل تخصیص، انجام سفارش و پایان کار تیم پشتیبانی هوم کا همراه متقاضیان است.

ثبت رایگان درخواست