آزمایش با نسخه یا درخواست شما

خدمات مراقبت و درمان در محل را با هوم کا تجربه کنید

فرآیند انجام سفارش

دکمه «ثبت سفارش» رو بزنید و به چند سوال کوتاه پاسخ بدید. نوع آزمایشتون رو میتونید در قسمتی که برای توضیحات بیشتر در نظر گرفته شده بنویسید. پس از اتمام پاسخ دهی به سوالات سفارش شما ثبت خواهد شد. کارشناسان هوم کا برای دریافت جزئیات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و اگر نکات تکمیلی نیاز باشه دریافت خواهند کرد. پس از تایید نهایی، نمونه گیر به محل شما اعزام خواهد شد. به آزمایشگاه های طرف همکار با ما ارسال خواهد شد و جواب در زمان مقرر و کوتاه، به صورت آنلاین به شما تحویل داده خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری

پس از دریافت دقیق سفارش و نیاز شما، کارشناسان هوم کا طبق تعرفه های مشخص آزمایش در محل، هزینه آزمایش رو به شما اعلام خواهند کرد. این هزینه وابسته به نوع آزمایشی هست که نیاز دارید تا برای شما انجام شود.
با توجه به آزمایشگاه های معتبر طرف قرارداد با ما خیالتان از بابت تعرفه های قراردادی راحت باشد!

درباره متخصصین هوم کا

تمام پرستاران و متخصصین علوم آزمایشگاهی هوم کا طبق پروتکل هوم کا، مرحله مصاحبه های حضوری، احراز و تایید هویت، احراز گواهی های عدم سوء پیشینه و گواهی های سلامت را می گذرانند و دارای پرونده پرسنلی در هوم کا می باشند. بسته به درخواست متقاضیان و بر اساس شرایطی که اعلام می کنند و طبق الگوریتم های جستجوی هوم کا فرد مناسب، تخصیص داده می شود. در تمام مراحل تخصیص، انجام سفارش و پایان کار تیم پشتیبانی هوم کا همراه متقاضیان است.

ثبت رایگان درخواست